Airbagmodules

Alle airbagmodules

Dit is de lijst met alle airbagmodules die wij kunnen resetten. Zoek op modulenummer of merk om de lijst te filteren. Staat uw modulenummer er niet bij? Neem dan contact met ons op.

1.495 airbagmodules van 51 merken

MerkFabrikantModulenummer
Acura · 7 modules
Acura–77960-S0K-A11-M1
Acura–77960-S0K-A91-M1
Acura–77960-S3M-A11-M1
Acura–77960-S3V-C111-M1
Acura–77960-SJA-A010-M2
Acura–77960-SZA-A920-M1
Acura–77960-TLO-A012-M1
Alfa Romeo · 13 modules
Alfa RomeoBosch0285010935
Alfa RomeoContinental50518368
Alfa RomeoContinental50518756
Alfa RomeoSensore5WK43277
Alfa RomeoSensore5WK43278
Alfa RomeoSiemens5WK43444
Alfa RomeoSiemens51775402(ALFA)
Alfa RomeoSiemens60680213
Alfa RomeoSiemens60683300
Alfa RomeoTRW50507585
Alfa RomeoTRW50511356
Alfa Romeo–50510957
Alfa Romeo–60692059
Aston Martin · 2 modules
Aston MartinTemic30795181
Aston Martin–30773787
Audi · 50 modules
AudiBosch4E0959655H
AudiBosch4F0959655E
AudiBosch8A0959655
AudiBosch8A0959655A
AudiBosch8A0959655B
AudiBosch8A0959655C
AudiBosch8A0959655D
AudiBosch8A0959655K
AudiBosch8D0959655F
AudiBosch8D0959655J (0285001276)
AudiBosch8E0959655B
AudiBosch8E0959655G
AudiBosch8E0959655J
AudiBosch8H0959655B
AudiBosch8J0959655
AudiBosch8N0959655D
AudiBosch8N8909601
AudiBosch8P0959655C
AudiBosch8P0959655G
AudiBosch8P0959655H
AudiBosch8P0959655J
AudiBosch8P0959655L
AudiBosch8P0959655M
AudiBosch8P0959655S
AudiBosch8X0959655 (0285010885)
AudiBosch8X0959655A (0285010885)
AudiBosch8X0959655B (0285010885)
AudiBosch8Z0959655E
AudiBosch8Z0959655G
Audi–4A0959655
Audi–4B0959655E
Audi–4B0959655F
Audi–4B0959655J
Audi–4B0959655M
Audi–4B0959655Q
Audi–4F0959655A
Audi–4F0959655B
Audi–4F0959655G
Audi–8D0959655L
Audi–8E0959655
Audi–8E0959655M
Audi–8K0959655
Audi–8K0959655B
Audi–8K0959655G
Audi–8K0959655L
Audi–8K0959655N
Audi–8R0959655B
Audi–8R0959655C
Audi–8R0959655E
Audi–8R0959655F
BMW · 29 modules
BMWAutoliv65773454346
BMWBosch0285001458
BMWBosch0285001531
BMWBosch0285001682
BMWBosch0285001870
BMWBosch0285010060
BMWBosch0285010064
BMWBosch0285010066
BMWBosch0285010070
BMWBosch65776977427
BMWBosch65779119058
BMWBosch65779166057
BMWBosch65779171948
BMW–0285001368
BMW–65776964607
BMW–65776978373
BMW–65776978374
BMW–65778372521
BMW–65778374799
BMW–65778386192
BMW–65779114214
BMW–65779118749
BMW–65779118931
BMW–65779145400
BMW–65779145401
BMW–65779172019-01
BMW–65779184432
BMW–65779189906
BMW–65779812296-01
Cadillac · 2 modules
Cadillac–15905604
Cadillac–25832109
Chevrolet · 27 modules
ChevroletSiemens96806963
Chevrolet–15292056
Chevrolet–15796667
Chevrolet–15821096
Chevrolet–15916307
Chevrolet–16100314
Chevrolet–20921857
Chevrolet–22799508
Chevrolet–22799586
Chevrolet–25865978
Chevrolet–25927274
Chevrolet–25990005
Chevrolet–25990006
Chevrolet–94565073
Chevrolet–96406168(V1)
Chevrolet–96406168(V2)
Chevrolet–96406548
Chevrolet–96406711
Chevrolet–96406712
Chevrolet–96406714
Chevrolet–96411996
Chevrolet–96413739
Chevrolet–96420753
Chevrolet–96425875
Chevrolet–96838157
Chevrolet–96866798
Chevrolet–0285001947
Chrysler · 3 modules
ChryslerBosch0285001363
ChryslerTemic0018200026
ChryslerTemic0028202126
Citroën · 109 modules
CitroënAutoliv550402500
CitroënAutoliv550519300
CitroënAutoliv550535300
CitroënAutoliv550538900
CitroënAutoliv550540000
CitroënAutoliv550540100
CitroënAutoliv550579600
CitroënAutoliv550740800
CitroënAutoliv550740900
CitroënAutoliv550741100
CitroënAutoliv550748300
CitroënAutoliv550776300
CitroënAutoliv550893100
CitroënAutoliv550904200
CitroënAutoliv600237000
CitroënAutoliv600237100
CitroënAutoliv600237200
CitroënAutoliv600237300
CitroënAutoliv600237400
CitroënAutoliv600237500
CitroënAutoliv600237600
CitroënAutoliv602327600
CitroënAutoliv603481900
CitroënAutoliv603602400
CitroënAutoliv603602500
CitroënAutoliv603725800
CitroënAutoliv603726100
CitroënAutoliv604289500
CitroënAutoliv606474700
CitroënAutoliv606877300
CitroënAutoliv607142800
CitroënAutoliv608446000
CitroënAutoliv608446200
CitroënAutoliv608990300
CitroënAutoliv608990600
CitroënAutoliv609973600
CitroënAutoliv610155800(CITROEN)
CitroënAutoliv610156200
CitroënAutoliv610158500G
CitroënAutoliv610955800
CitroënAutoliv610963100
CitroënAutoliv611019900
CitroënAutoliv611134500
CitroënAutoliv618300300
CitroënAutoliv618300400
CitroënAutoliv619771200
CitroënAutoliv619907800
CitroënAutoliv620572800
CitroënAutoliv620674300
CitroënAutoliv621282700
CitroënAutoliv623173900(Citroen)
CitroënAutoliv626179100
CitroënAutoliv9676209280
CitroënContinental9675027180
CitroënContinental9677909280
CitroënContinental9678691580
CitroënContinental9678691780
CitroënSiemens5WK43154
CitroënTemic1728A5
CitroënTemic2903A7
CitroënTemic2903A8
CitroënTemic2903A9
CitroënTemic2903B0
CitroënTemic2903B1
CitroënTemic2903B4
CitroënTemic3041A9
CitroënTemic3041B1
CitroënTemic3041B3
CitroënTemic3676A7
CitroënTemic4211A7
CitroënTemic7122B4
CitroënTemic7142A4
CitroënTemic7142A5
CitroënTemic7142A7
CitroënTemic7142A9
CitroënTemic7297A4
CitroënTemic7297A6
CitroënTemic7297A8
CitroënTemic7367A6
CitroënTemic401611A7
CitroënTemic401611A9
CitroënTemic401650A8
CitroënTemic401650A9
CitroënTemic401650B1
CitroënTemic401653-A9
CitroënTemic401656A9
CitroënTemic401907-B0
CitroënTemic401987A8
CitroënTemic402003A8
CitroënTemic402003B0
CitroënTemic403855A3
CitroënTemic9649003580
CitroënTemic9651942280
CitroënTemic9663357480
CitroënTemic9663357780
CitroënTRW89170-0H010
CitroënTRW89170-0H020
CitroënTRW89170-0H030
CitroënTRW89170-0H040
CitroënTRW89170-0H050
Citroën–402003A9
Citroën–403852A2
Citroën–403852A3
Citroën–602327400
Citroën–608989500
Citroën–611019700
Citroën–626181300
Citroën–9647794180
Citroën–9656889080
Dacia · 8 modules
DaciaBosch0285001650
DaciaContinental8200952847
DaciaContinental8201163304
DaciaContinental8201385569
DaciaTemic8200576912
DaciaTemic8200702320
DaciaTemic8200702322
DaciaTemic8200769221
Daewoo · 9 modules
Daewoo–94565073
Daewoo–96225913
Daewoo–96312353
Daewoo–96312354
Daewoo–96406716
Daewoo–96411996
Daewoo–96430714
Daewoo–96442702
Daewoo–96818874
Daihatsu · 5 modules
DaihatsuDenso89170-97403
DaihatsuDenso89170-97407
Daihatsu–89170-87410
Daihatsu–89170-B2040
Daihatsu–89170-B2060
Dodge · 8 modules
DodgeBosch0285001799
Dodge–P04672501AD
Dodge–P04672501AE
Dodge–P04672603AE
Dodge–P04672603AF
Dodge–P04672603AH
Dodge–P046896621AE
Dodge–P56054110AB
Ferrari · 1 module
FerrariTRW179793
Fiat · 61 modules
FiatAutoliv550903400
FiatAutoliv550903500
FiatAutoliv607141600
FiatAutoliv608673600
FiatAutoliv608673700
FiatAutoliv608673800
FiatAutoliv610155800
FiatAutoliv611134500
FiatAutoliv623173900(FIAT)
FiatBosch0285010141
FiatContinental51838580
FiatContinental51870005
FiatContinental51897787
FiatContinental51897810
FiatContinental51918197
FiatContinental51918659
FiatContinental51963734
FiatSensore5WK43342-51711816
FiatSiemens5WK42969
FiatSiemens5WK43155
FiatSiemens5WK43210
FiatSiemens5WK43341
Fiat 500Siemens5WK43342
FiatSiemens5WK43622
FiatSiemens5WK43640
FiatSiemens5WK43641
FiatSiemens5WK44147
FiatSiemens51775402
FiatSiemens51775404
FiatSiemens51838066
FiatSiemens1316977080
Fiat 500Siemens VDO5WK43908
FiatTemic3041B1
FiatTRW331374
FiatTRW331376
FiatTRW331396
FiatTRW391052
FiatTRW46806593
FiatTRW46806594
FiatTRW46807550
FiatTRW51719091
FiatTRW51719092
FiatTRW51719094
FiatTRW51719095
FiatTRW51726575
FiatTRW51754872
FiatTRW51783815
FiatTRW51795431
FiatTRW51795433
FiatTRW51803610
FiatTRW51885669
FiatTRW1358991080
Fiat–5WK43162
Fiat–5WK44148
Fiat–54WK43444
Fiat–38910-79J11
Fiat–51701716
Fiat–51881770
Fiat–0285010586
Fiat–0285010857
Fiat–0285010858
Ford · 116 modules
FordAutoliv4S7T-14B056-AD
FordAutoliv603751700
FordAutoliv603951000
FordBosch5S4T-14B056-AC
FordBosch5S4T-14B056-AD
FordBosch6M2T-14B056-AE
FordBosch7L24-14B321-DA
FordBosch8L84-14B321-AJ
FordBosch8M5T-14B321-AE
FordBosch8M5T-14B321-AF
FordBosch8M5T-14B321-BD
FordBosch8M5T-14B321-BE
FordBosch8M5T-14B321-BF
FordBosch8M5T14B321D
FordBosch8V51-14B321-BG
FordBosch8V51-14B321-BQ
FordBosch9M5T-14B321-AA
FordBosch9M5T-14B321-BA
FordBosch9M5T-14B321-BB
FordBosch9T1T-14B321-AC
FordBosch9T1T-14B321-BC
FordBosch9T1T-14B321-BE
FordBosch9V4T-14B321-AB
FordBosch0285001248
FordBosch0285001249
FordBosch0285001348
FordBosch0285001349
FordBosch0285001392
FordBosch0285001394
FordBosch0285001399
FordBosch0285001417
FordBosch0285001424
FordBosch0285001425
FordBosch0285001452
FordBosch0285001492
FordBosch0285001493
FordBosch0285001494
FordBosch0285001555
FordBosch0285001679
FordBosch0285001847
FordBosch0285001955
FordBosch0285010030
FordBosch0285010031
FordBosch0285010140
FordBosch0285010157
FordBosch0285010165
FordBosch0285010228
FordBosch0285010568
FordBosch0285010699 gelijk aan 9M5T-14B321-BA
FordBoschAM2T-14B321-AC
FordBoschAS7T-14B321-AC
FordBoschBM2T-14B321-AB
FordBoschCM5T-14B321-AF(VERSION1) (0285011079)
FordBoschCM5T-14B321-AF(VERSION2) (0285011131)
FordContinental51800461
FordContinental51805046
FordContinental51889814
FordContinental51925901
FordFomoco7E53-14B321-BD
FordFomoco7E53-14B321-BE
FordFomoco Bosch5WK43536
FordFomoco Bosch8V51-14B321-EE
FordFomoco Bosch0285010567
FordSiemens5G13-14B321-EA
FordSiemens5WK43030(V1)
FordSiemens5WK43030(V2)
FordSiemens5WK43103
FordSiemens5WK43568
FordSiemens5WK43577
FordSiemens5WK43578
FordSiemens5WK43586
FordVisteon1S7T-14B056-BE
FordVisteon1S7T-14B056-BG
FordVisteon1S7T-14B056-BH
Ford–1C0909605
Ford–2S6T-14B056-BN
Ford–2S6T-14B056-BP
Ford–2S6T-14B056-EP
Ford–3S5T-14B056-CB
Ford–6G07A-33254-44
Ford–6M2T-14B056-AD
Ford–6N4T-14B056-AB
Ford–6N4T-14B321-AA
Ford–6S6T-14B056-KB
Ford–7S7T-14B056-AC
Ford–7S7T-14B056-AD
Ford–8F93-14B321-BC
Ford–8S43-14B321-BE
Ford–8T43-14B321-BD
Ford–8V51-14B321-AH
Ford–8V51-14B321-BF
Ford–9T1T-14B321-BD
Ford–9T43-14B321-BA
Ford–9T43-14B321-BB
Ford–97FG-14B056-DF
Ford–51889815
Ford–0285001398
Ford–0285001551
Ford–0285001552
Ford–AA6T-14B321-AA
Ford–AA6T-14B321-BA
Ford–AA6T-14B321-EA
Ford–AM5T-14B321-BG
Ford–BM5T-14B321-CD
Ford–BM5T-14B321-CE
Ford–BM5T-14B321-CF
Ford–BS7T-14B321-AC
Ford–C1BT-14B321-CD
Ford–C1BT-14B321-FD
Ford–C1BT-14B321-FE
Ford–CM5T-14B321-AC
Ford–CM5T-14B321-CA
Ford–UR56-57K30
Ford–UR63-57K30
Ford–UR63-57K30B
Ford–UR81-57K30
Honda · 61 modules
HondaDenso77960-SZA-A012-M1
HondaDenso77960-TM8-A011-M2
HondaKeihin77960-TF0-E820-M3
HondaSiemens77960-SWA-E212-M4
HondaSiemens77960-SWA-E231-M4
HondaTRW77960-sea-e815-m1
HondaTRW77960-SEA-G821-M1
HondaTRW77960-SKN-E014-M1
HondaTRW77960-SKN-E811-M1
HondaTRW77960-SMR-F110-M1
HondaTRW77960-SMR-F120-M1
HondaTRW77960-SMT-E120-M1
HondaTRW77960-SNA-A220-M1
Honda–2DR-77960-TE0-AO12
Honda–77960-S-A216-M1
Honda–77960-S-A219-M1
Honda–77960-S-A230-M1
Honda–77960-S-L211-M1
Honda–77960-S3V-C111-M1
Honda–77960-S9V-A511-M1
Honda–77960-S9Z-A511-M1
Honda–77960-S10-A92
Honda–77960-S10-G81_V1
Honda–77960-S10-G81_V2
Honda–77960-S10-G92
Honda–77960-SCA-E014-M1
Honda–77960-SCV-A012-M1
Honda–77960-SDA-A913
Honda–77960-SDA-C042-M1
Honda–77960-SDA-C211-M1
Honda–77960-SDA-D310-M1
Honda–77960-SDN-C122-M1_25320
Honda–77960-SEA-G817-M1
Honda–77960-SEA-Q613-M1
Honda–77960-SED-G812-M1
Honda–77960-SEF-G822-M1
Honda–77960-SJD-E210-M2
Honda–77960-SJD-G210-M2
Honda–77960-SKN-E012-M1
Honda–77960-SLN-A220-M1
Honda–77960-SMG-E014-M1
Honda–77960-SMG-E021-M1
Honda–77960-SMG-E110-M1
Honda–77960-SMR-E011-M1
Honda–77960-SMR-F011-M1
Honda–77960-SMT-E110-M1
Honda–77960-SOX-A82-A1
Honda–77960-SOX-A82-M1
Honda–77960-SOX-L814-M1
Honda–77960-SR2-N81
Honda–77960-SWA-A212-M1
Honda–77960-SWA-A213-M1
Honda–77960-SWA-A220-M1
Honda–77960-SWE-240-M4
Honda–77960-TA0-A020-M1
Honda–77960-TF0-E821-M3
Honda–77960-TF0-E832-M3
Honda–77960-TLO-E920-M1
Honda–77960-TM8-E811-M2
Honda–77960-TR0-A012-M1
Honda–77960-TR0-A014-M1
Hyundai · 46 modules
HyundaiBosch95910-2B180
HyundaiBosch95910-2E700
HyundaiDelphi95910-0W000
HyundaiDelphi95910-0W100
HyundaiDelphi95910-2Y100
HyundaiDelphi-Bosch0285010625
HyundaiMobis95910-1C100
HyundaiMobis95910-1C200
HyundaiMobis95910-1C750
HyundaiMobis95910-1C780
HyundaiMobis95910-1E150
HyundaiMobis95910-1J400
HyundaiMobis95910-2L050
HyundaiMobis95910-2R200
HyundaiMobis95910-3K450
HyundaiSiemens95910-0X000
HyundaiSiemens95910-0X100
HyundaiSiemens95910-0X200
HyundaiSiemens95910-0X700
HyundaiSiemens95910-25500
HyundaiSiemens95910-25600
HyundaiSiemens95910-25700
HyundaiSiemens95910-25800
HyundaiSiemens95910-25900
HyundaiSiemens95910-39900
Hyundai–95910-0A000
Hyundai–95910-0A100
Hyundai–95910-1C250
Hyundai–95910-1C260
Hyundai–95910-1C270
Hyundai–95910-1C600
Hyundai–95910-1C700
Hyundai–95910-1R100
Hyundai–95910-2B970
Hyundai–95910-2C200
Hyundai–95910-2C300
Hyundai–95910-2C500
Hyundai–95910-2R100
Hyundai–95910-2S000
Hyundai–95910-3J900
Hyundai–95910-3Q150
Hyundai–95910-3Y000
Hyundai–95910-3Y010
Hyundai–95910-10200
Hyundai–95910-A6100
Hyundai–95910-A6300
Infiniti · 13 modules
InfinitiAutoliv98820-1CA0A
InfinitiBosch98820-1LA1A
InfinitiBosch98820-1MX0B
Infiniti–9820K800
Infiniti–98820-1CA0C
Infiniti–98820-4W305
Infiniti–98820-5W915(INFINITY)
Infiniti–98820-5Y805
Infiniti–98820-7S705
Infiniti–98820-8Y70A
Infiniti–98820-JL03B
Infiniti–98820-JL03C
Infiniti–98820-ZE10C
Isuzu · 4 modules
IsuzuSiemens5WK43679
IsuzuSiemens5WK43680
IsuzuSiemens5WK44226
IsuzuSiemens5WK44227
Iveco · 2 modules
IvecoTRW504021104
IvecoTRW504071211
Jaguar · 12 modules
JaguarAutoliv3W83-14B321-AB
JaguarAutoliv3W93-14B321-AB
JaguarAutoliv3W93-14B321-AC
JaguarAutoliv4X43-14B321-AF
JaguarAutoliv8X23-14D374-AE(V1)
JaguarAutoliv8X23-14D374-AE(V2)
JaguarAutoliv9X23-14D374-AC
JaguarAutoliv9X23-14D374-AD
JaguarAutoliv603449700
JaguarVisteon1X4A-14B321-CF
JaguarVisteon1X4A-14B321-CG
JaguarVisteon4X43-14B321-BF
Jeep · 1 module
JeepBosch0285010503
Kia · 47 modules
KiaBosch95910-1D000
KiaBosch95910-1D100
KiaBosch95910-1D200
KiaBosch95910-1D300
KiaBosch95910-1D400
KiaBosch95910-1D500
KiaBosch95910-1D600
KiaContinental95910-2K000
KiaContinental95910-2K110
KiaContinental95910-2K150
KiaContinental95910-2K200
KiaContinental95910-2K250
KiaContinental95910-2K310
KiaContinental95910-2K350
KiaMobis95910-0Z000
KiaMobis95910-0Z100
KiaMobis95910-0Z300
KiaMobis95910-0Z400
KiaMobis95910-1G650
KiaMobis95910-1H050
KiaMobis95910-1H100
KiaMobis95910-4C000
KiaMobis95910-4C010
KiaMobis95910-07100
KiaMobis95910-07120
KiaSiemens95910-3E050
KiaSiemens95910-3E060
KiaSiemens95910-3E080
KiaSiemens95910-3E090
KiaTRW95910-A1200
Kia–95910-1F300
Kia–95910-1H250
Kia–95910-1W100
Kia–95910-1W500
Kia–95910-2F400
Kia–95910-2K051
Kia–95910-2P580
Kia–95910-3E400
Kia–95910-3E700
Kia–95910-3F400
Kia–95910-3U100
Kia–95910-07000
Kia–95910-07200
Kia–95910-07260
Kia–95910-A2100
Kia–K2FE-67F0
Kia–K2FE677F0
Lada · 1 module
LadaAutoliv609005900
Lancia · 3 modules
LanciaTRW51801206
Lancia–51738398
Lancia–603450100
Land Rover · 7 modules
Land RoverBosch0285001815
Range RoverBosch0285010169
Land RoverBosch0285010206
Range Rover SportContinentalNNW502434
Range Rover SportContinentalNNW503436
Land Rover–9H52-14D374-AD
Land Rover–AH42-14D374-AF
Lexus · 37 modules
LexusDenso89170-30440
LexusDenso89170-48060
LexusTRW89170-0E010
LexusTRW89170-0E031
LexusTRW89170-24070
LexusTRW89170-30340
LexusTRW89170-30350
Lexus–89170-0E020
Lexus–89170-24060
Lexus–89170-24080
Lexus–89170-30510
Lexus–89170-30520
Lexus–89170-30780
Lexus–89170-33231
Lexus–89170-33350
Lexus–89170-33470
Lexus–89170-33550
Lexus–89170-48070
Lexus–89170-48080
Lexus–89170-48150
Lexus–89170-48160
Lexus–89170-48210
Lexus–89170-50130
Lexus–89170-50170
Lexus–89170-50180
Lexus–89170-53030
Lexus–89170-53040
Lexus–89170-53050
Lexus–89170-53110
Lexus–89170-53310
Lexus–95910-2F450
Lexus–95910-3E100
Lexus–95910-3E200
Lexus–95910-3E300
Lexus–95910-3E400
Lexus–95910-3F400
Lexus–0285001904
Lincoln · 2 modules
LincolnFomoco7E53-14B321-BD
LincolnFomoco7E53-14B321-BE
Maserati · 1 module
MaseratiTRW331233
Mazda · 41 modules
MazdaBosch0285001453
MazdaBosch0285001553
MazdaBosch0285001554
MazdaBosch0285001926
MazdaBosch0285001960
MazdaBosch0285001961
MazdaBoschBCM5-57K30
MazdaBoschBCP8-57K30
MazdaBoschBR9N-57K30
MazdaBoschC513-57K30
MazdaNaldec33210-55
MazdaNaldec33211-45
MazdaNaldec33212-46
MazdaSiemens5WK43763
MazdaSiemensGS1D-57-K30
MazdaSiemensGS1D-57-K30A
MazdaVisteon33226-48
MazdaVisteonGJ6A-57-K30C
Mazda–2S6T-14B056-EK
Mazda–2S6T-14B056-EP
Mazda–33212-45
Mazda–33212-49
Mazda–33212-53
Mazda–33214-51
Mazda–33218-48
Mazda–B39G-57K30
Mazda–BFB6-57K30
Mazda–BFD1-57K30
Mazda–CG36-57K30
Mazda–DF71-57K30C
Mazda–DF73-57K30A
Mazda–DF73-57K30B
Mazda–DF73-57K30E
Mazda–DN69-57K30
Mazda–EH14-57K30A
Mazda–F152-57K30C
Mazda–GR6B-57-K30B
Mazda–W2T80274
Mazda–W2T80371
Mazda–W2T80372
Mazda–W2T80374
Mercedes-Benz · 29 modules
Mercedes-BenzBosch0285001358
Mercedes-BenzBosch0285001448
Mercedes-BenzBosch0285001449
Mercedes-BenzBosch0285001548
Mercedes-BenzBosch0285001811
Mercedes-BenzBosch0285001813
Mercedes-BenzBosch0285010146
Mercedes-BenzBosch0285010220
Mercedes-BenzBosch0285010224
Mercedes-BenzBosch0285010349
Mercedes-BenzBosch0285010900
Mercedes-BenzBosch1635422218
Mercedes-BenzSiemens5WK44004
Mercedes-BenzSiemensA2129014204
Mercedes-BenzTRW8206726
Mercedes-BenzTRW8207726
Mercedes-BenzTRW1698204085
Mercedes-BenzTRW1698206626
Mercedes-BenzTRW1698209926
Mercedes-Benz–5WK44318
Mercedes-Benz–5WK44739
Mercedes-Benz–5WK440044
Mercedes-Benz–0285001373
Mercedes-Benz–0285001467
Mercedes-Benz–0285001866
Mercedes-Benz–0285010570
Mercedes-Benz–0285011060
Mercedes-Benz–2118205785
Mercedes-Benz–02850010054
Mini · 3 modules
MiniAutoliv65773428715
MiniBosch0285001430
MiniBosch0285001682
Mitsubishi · 20 modules
MitsubishiBosch8635A-303
MitsubishiBosch0285001235
MitsubishiBosch0285001645
MitsubishiBosch0285001686
MitsubishiBosch0285010690
MitsubishiBosch0285010691
MitsubishiDensoMR472773
MitsubishiDensoMR472776
Mitsubishi–8635A-040
Mitsubishi–8635A-072
Mitsubishi–8635A-091
Mitsubishi–8635A-215
Mitsubishi–MN141-249
Mitsubishi–MN141-261
Mitsubishi–MN141-262
Mitsubishi–MN1410-41
Mitsubishi–MN1411-70
Mitsubishi–MN1411-72
Mitsubishi–P8635A205
Mitsubishi–W2T66893
Nissan · 109 modules
NissanAutoliv605147600
NissanAutoliv605147600-39550-31760
NissanAutoliv605147600-39550-31761
NissanAutoliv605147800-39550-31771
NissanBosch98820-1KC1A
NissanBosch98820-5X10A
NissanBosch98820-BH10A
NissanBosch0285001420
NissanBosch0285001474
NissanBosch0285001638
NissanBosch0285001639
NissanBosch0285001640
NissanBosch0285001665
NissanBosch0285001734
NissanBosch0285001781
NissanBosch0285001782
NissanBosch0285001852
NissanBosch0285001853
NissanBosch0285001909
NissanBosch0285001910
NissanBosch0285001912
NissanBosch0285010536
NissanContinental38910-68K10
Nissan–8556-1N900
Nissan–28556-2N100
Nissan–28556-2S700
Nissan–28556-3Z600
Nissan–28556-7S003
Nissan–28556-7Z100
Nissan–28556-8H500
Nissan–28556-8H505
Nissan–28556-8J000
Nissan–28556-9W100
Nissan–28556-43U00
Nissan–28556-CD000
Nissan–28556-JR60C
Nissan–28556-JX00D
Nissan–28556-JX01D
Nissan–28556-VJ200
Nissan–28556-ZB00A
Nissan–28556-ZB200
Nissan–28556-ZP01A
Nissan–28556-ZP21A
Nissan–98820-1CM0A
Nissan–98820-1HH0A
Nissan–98820-1KV1A
Nissan–98820-1L270
Nissan–98820-1NC0A
Nissan–98820-2N400
Nissan–98820-3L300
Nissan–98820-3N705
Nissan–98820-3N805
Nissan–98820-3VS0B
Nissan–98820-4W307
Nissan–98820-4W600
Nissan–98820-4W615
Nissan–98820-4Y715
Nissan–98820-5W915
Nissan–98820-5X20B
Nissan–98820-5X60A
Nissan–98820-5Z000
Nissan–98820-5Z100
Nissan–98820-7Y100
Nissan–98820-8H40E
Nissan–98820-8H405
Nissan–98820-9H600
Nissan–98820-9H605
Nissan–98820-9H606
Nissan–98820-9Y60E1
Nissan–98820-AC700
Nissan–98820-AM600
Nissan–98820-AM700
Nissan–98820-BK10A
Nissan–98820-BK40A
Nissan–98820-BK60A
Nissan–98820-BT40A
Nissan–98820-BT70A
Nissan–98820-CA010
Nissan–98820-CD000
Nissan–98820-CD300
Nissan–98820-CD300N
Nissan–98820-CD600
Nissan–98820-CG000
Nissan–98820-CG100
Nissan–98820-DC60C
Nissan–98820-EM10A
Nissan–98820-EM30B
Nissan–98820-EM60A
Nissan–98820-ET10B
Nissan–98820-EY10B
Nissan–98820-EY11B
Nissan–98820-JA100
Nissan–98820-JD000
Nissan–98820-JD01A
Nissan–98820-JD10A
Nissan–98820-JH30A
Nissan–98820-JH33A
Nissan–98820-JK600
Nissan–98820-JL20A
Nissan–98820-JM60A
Nissan–98820-VC310
Nissan–98820-ZA30A
Nissan–98820-ZM70C
Nissan–98820-ZX60A
Nissan–0285001316
Nissan–0285001319
Nissan–0285001411
Nissan–0285010537
Nissan–0285010822
Opel · 111 modules
OpelAutoliv96838157
OpelAutoliv602868800
OpelAutoliv602869100
OpelAutoliv602869200
OpelAutoliv605488300
OpelAutoliv608361500B
OpelAutoliv608361600A
OpelAutoliv608361600B
OpelAutoliv608361600E
OpelAutoliv610631000
OpelSiemens5WK42925
OpelSiemens5WK42927
OpelSiemens5WK42983
OpelSiemens5WK42990
OpelSiemens5WK43263
OpelSiemens5WK43470
OpelSiemens13170588
OpelSiemens24416703
OpelSiemens24416704
OpelTemic13137905
OpelTemic13137906
OpelTemic13170590
OpelTemic13186948
OpelTemic13188855
OpelTemic13188856
OpelTemic13203263
OpelTemic13227918
OpelTemic13241766
OpelTemic13246041
OpelTemic13246042
OpelTemic13246043
OpelTemic13246044
OpelTemic13246045
OpelTemic13246046
OpelTemic13249347
OpelTemic13251079
OpelTemic13251080
OpelTemic13251081
OpelTemic13251082
OpelTemic13251084
OpelTemic13256904
OpelTemic13256905
OpelTemic13259916
OpelTemic13259917
OpelTemic13262161
OpelTemic13262359
OpelTemic13262360
OpelTemic13262361
OpelTemic13262549
OpelTemic13266378
OpelTemic13283818
OpelTemic13283819
OpelTemic13283820
OpelTemic13288173
OpelTemic13288177
OpelTemic13288178
OpelTemic13356383
OpelTemic13356384
OpelTemic13367438
OpelTemic13367444
OpelTemic13379526
OpelTemic13379528
OpelTemic13379529
OpelTemic13959384
OpelTemic24416692
OpelTemic24417007
OpelTemic24417008
OpelTemic24439952
OpelTemic24439954
Opel–5WK4175
Opel–5WK42926
Opel–5WK43656
Opel–13102021
Opel–13102022
Opel–13118804
Opel–13126123
Opel–13142540
Opel–13142550
Opel–13143352
Opel–13158711
Opel–13158712
Opel–13158713
Opel–13159975
Opel–13159976
Opel–13159977
Opel–13186947
Opel–13187526
Opel–13187528
Opel–13188854
Opel–13188857
Opel–13191825
Opel–13203620
Opel–13227920
Opel–13256903
Opel–13259913
Opel–13288174
Opel–13288175
Opel–13288176
Opel–13367446
Opel–13503645
Opel–13503647
Opel–13505596
Opel–13505598
Opel–13575447
Opel–13576859
Opel–13578320
Opel–13582437AB
Opel–13583431
Opel–24416701
Opel–25865978
Opel–96866798
Peugeot · 100 modules
PeugeotAutoliv550578100
PeugeotAutoliv550579100
PeugeotAutoliv550579200
PeugeotAutoliv550725200(v1)
PeugeotAutoliv550725200(v2)
PeugeotAutoliv550741000
PeugeotAutoliv550747400
PeugeotAutoliv550892700
PeugeotAutoliv550892800
PeugeotAutoliv550897200
PeugeotAutoliv550904200
PeugeotAutoliv600237000
PeugeotAutoliv600639500
PeugeotAutoliv603201000
PeugeotAutoliv603201200
PeugeotAutoliv603201500
PeugeotAutoliv603725100
PeugeotAutoliv604289900
PeugeotAutoliv605045200
PeugeotAutoliv606877300
PeugeotAutoliv606877500
PeugeotAutoliv607059500
PeugeotAutoliv607139300
PeugeotAutoliv608444700
PeugeotAutoliv608445800
PeugeotAutoliv609221000
PeugeotAutoliv609973600
PeugeotAutoliv610155800
PeugeotAutoliv610155800E
PeugeotAutoliv610155800G
PeugeotAutoliv610622900
PeugeotAutoliv610714900
PeugeotAutoliv618294300
PeugeotAutoliv618361100
PeugeotAutoliv619763800
PeugeotAutoliv619771200(PEUGEOT)
PeugeotAutoliv619771400
PeugeotAutoliv619771500
PeugeotAutoliv619906500
PeugeotAutoliv619907800
PeugeotAutoliv623173900(PEUGEOT)
PeugeotAutoliv626178500
PeugeotAutoliv626233600
PeugeotAutoliv9678656380
PeugeotBosch0285001745
PeugeotBosch0285001885
PeugeotBosch0285010111
PeugeotBosch0285010112
PeugeotBosch0285010141
PeugeotBosch0285010142
PeugeotBosch0285010398
PeugeotBosch0285010525
PeugeotBosch0285010553
PeugeotBosch0285010554
PeugeotBosch0285010555
PeugeotBosch0285010556
PeugeotBosch0285010702
PeugeotBosch0285010703
PeugeotBosch0285010704
PeugeotBosch0285010745
PeugeotBosch0285010828
PeugeotBosch0285010829
PeugeotBosch0285011279
PeugeotBosch0285011402
PeugeotBosch0285012006
PeugeotBosch0285012193
PeugeotBosch0285012632
PeugeotContinental9675127080
PeugeotContinental9677910680
PeugeotSiemens5WK43154
PeugeotSiemens5WK43349
PeugeotTemic7367A6
PeugeotTemic1496758080
PeugeotTemic9663176580
Peugeot 107TRW89170-0H040
Peugeot–5WK42908
Peugeot–89170-0H020
Peugeot–89170-0H030
Peugeot–89170-0H050
Peugeot–89170-0H130
Peugeot–0285010110
Peugeot–0285010830
Peugeot–303554600
Peugeot–550540400
Peugeot–550541500
Peugeot–550790400
Peugeot–550864500
Peugeot–600237100
Peugeot–600237200
Peugeot–600902800
Peugeot–602327100
Peugeot–602327200
Peugeot–602327300
Peugeot–603724900
Peugeot–606875700
Peugeot–606877100
Peugeot–610155800D
Peugeot–610155800F
Peugeot–8200381654
Peugeot–P8635A053
Pontiac · 8 modules
Pontiac–89170-01100
Pontiac–10365664
Pontiac–15256005
Pontiac–15256006
Pontiac–15259221
Pontiac–15259222
Pontiac–15775352
Pontiac–25783915
Porsche · 6 modules
PorscheTemic99661821901
PorscheTemic99661821902
Porsche–99761821704 (95320)
Porsche–99761821708 (95320)
Porsche–99761821907 (95320)
Porsche–99761821909 (95320)
Renault · 109 modules
RenaultAutoliv550760100
RenaultAutoliv550790300
RenaultAutoliv550803600(V1)
RenaultAutoliv550803600(V2)
RenaultAutoliv550803800
RenaultAutoliv550885300
RenaultAutoliv600639400
RenaultAutoliv600639500
RenaultAutoliv600639600
RenaultAutoliv600639700
RenaultAutoliv601054000
RenaultAutoliv601055000
RenaultAutoliv602869100
RenaultAutoliv602869200(RENAULT)
RenaultAutoliv603383500
RenaultAutoliv603383900
RenaultAutoliv603785500
RenaultAutoliv603951300
RenaultAutoliv604289600
RenaultAutoliv604289900
RenaultAutoliv604290400
RenaultAutoliv605044900
RenaultAutoliv605048800
RenaultAutoliv605487500
RenaultAutoliv605487700
RenaultAutoliv605488300
RenaultAutoliv605489900
RenaultAutoliv605490300
RenaultAutoliv605490500
RenaultAutoliv605786000
RenaultAutoliv606083300
RenaultAutoliv606982400
RenaultAutoliv607061300
RenaultAutoliv607061500
RenaultAutoliv607139300
RenaultAutoliv608361500B
RenaultAutoliv608361500F
RenaultAutoliv608361600A
RenaultAutoliv608361600B
RenaultAutoliv608361600C
RenaultAutoliv608361600E
RenaultAutoliv609228700
RenaultAutoliv610627600
RenaultAutoliv610627800
RenaultAutoliv610627900
RenaultAutoliv610769100
RenaultAutoliv610795900
RenaultAutoliv610796000
RenaultAutoliv610901000
RenaultAutoliv610901600
RenaultAutoliv610904600
RenaultAutoliv610904700
RenaultAutoliv610904900
RenaultAutoliv610958800
RenaultAutoliv611023300
RenaultAutoliv611136500
RenaultBosch0285001509
RenaultBosch0285001510
RenaultBosch0285001958
RenaultBosch0285001959
RenaultBosch0285010001
RenaultBosch0285010056
RenaultContinental402787B0
RenaultContinental402787B2
RenaultContinental402787B3
RenaultContinental402792A9
RenaultContinental402792B0
RenaultContinental402792B2
RenaultContinental402792B3
RenaultContinental402792B9
RenaultContinental285581365R
RenaultContinental285581371R
RenaultContinental285583229R
RenaultContinental285587908R
RenaultContinental985100408R
RenaultContinental8201002828
RenaultContinental8201057488
RenaultContinental8201138129
RenaultContinental8201163278
RenaultTemic402107B4
RenaultTemic402787B5
RenaultTemic402787B7
RenaultTemic402792B7
RenaultTemic285588292R
RenaultTemic2840211407
RenaultTemic2840211502
RenaultTemic2840211503
Renault–0285001157
Renault–0285001312
Renault–0285001403
Renault–0285001414
Renault–0285001415
Renault–0285001469
Renault–0285001496
Renault–0285001511
Renault–0285001534
Renault–0285001537
Renault–0285001538
Renault–285582305R
Renault–285589605R
Renault–601959800
Renault–602869120
Renault–603989700
Renault–607993600
Renault–607993800
Renault–706139300
Renault–2840211401
Renault–8201025624
Renault–8201217225
Rover · 8 modules
RoverAutolivYWC001171
RoverAutolivYWC105790
RoverBosch6H52-14B321-AE
Rover–YWC00180
Rover–YWC000610
Rover–YWC001160
Rover–YWC107010
Rover–YWC107090
Saab · 12 modules
SaabBosch0285001089
SaabContinental12771237
SaabTemic12778700
SaabTemic12841449
Saab–12756355
Saab–12762953
Saab–12762954
Saab–12762955
Saab–12771236
Saab–12798517
Saab–12802256
Saab–12802582
Saturn · 1 module
Saturn–25865978
Scion · 1 module
Scion–89170-52860
Seat · 3 modules
SeatTRW3c0909605H
SeatTRW3C0909605L
Seat–3C0909605E
Škoda · 4 modules
ŠkodaSiemens1C0909601
ŠkodaSiemens1C0909601A
ŠkodaSiemens1C0909601C
ŠkodaSiemens1C0909605K
Subaru · 24 modules
SubaruDenso150300-0600
SubaruDenso150300-0610
SubaruDenso150300-0620
SubaruDenso150300-0660
SubaruDenso150300-0710
SubaruDenso150300-0891
SubaruDenso150300-0940
SubaruDenso150300-0941
SubaruDenso150300-0950
SubaruDenso150300-0951
SubaruDenso152300-2392
SubaruDenso152300-6540
SubaruDenso-Kosala152300-8341
Subaru–152300-1341
Subaru–152300-2150
Subaru–152300-3711
Subaru–152300-3721
Subaru–152300-4091
Subaru–152300-4101
Subaru–152300-4308
Subaru–152300-4380
Subaru–152300-8230
Subaru–152300-8240
Subaru–152300-8450
Suzuki · 26 modules
SuzukiAutoliv38910-52K21
SuzukiAutoliv38910-52K22
SuzukiContinental5WK44062
SuzukiContinental5WK44067
SuzukiContinental38910-68K10
SuzukiContinental38910-68L00
SuzukiSiemens5WK43538
SuzukiSiemens5WK43539
SuzukiSiemens38910-59J11
SuzukiSiemens38910-62J00
SuzukiSiemens38910-62J10
SuzukiSiemens38910-79J22
Suzuki–5WK43636C
Suzuki–5WK44002
Suzuki–5WK44050
Suzuki–38910-52D0
Suzuki–38910-52K80
Suzuki–38910-54L10
Suzuki–38910-65D1
Suzuki–38910-65J40
Suzuki–38910-65J50
Suzuki–38910-83E01
Suzuki–152300-2043
Suzuki–152300-4600
Suzuki–152300-6270
Suzuki–389108-0J40
Toyota · 90 modules
ToyotaDenso89170-42160
ToyotaDenso89170-47390
ToyotaDenso89170-74030
ToyotaFujitsu Ten89170-52E40
ToyotaFujitsu Ten89170-52670
ToyotaTRW89170-0C440
ToyotaTRW89170-0D090
ToyotaTRW89170-0H010
ToyotaTRW89170-0H020
ToyotaTRW89170-0H030
ToyotaTRW89170-0H040
ToyotaTRW89170-02110
ToyotaTRW89170-02260
ToyotaTRW89170-02270
ToyotaTRW89170-02280
ToyotaTRW89170-02290
ToyotaTRW89170-02410
ToyotaTRW89170-02411
ToyotaTRW89170-02510
ToyotaTRW89170-05160
ToyotaTRW89170-05190
ToyotaTRW89170-05230
ToyotaTRW89170-05250
ToyotaTRW89170-05321
Toyota–87170-06200
Toyota–89170-0C141
Toyota–89170-0C160
Toyota–89170-0C272
Toyota–89170-0D010
Toyota–89170-0D160
Toyota–89170-0D170
Toyota–89170-0D410
Toyota–89170-0D490
Toyota–89170-0F042
Toyota–89170-0H050
Toyota–89170-0K091
Toyota–89170-0K140
Toyota–89170-0R020
Toyota–89170-0T040
Toyota–89170-0W290
Toyota–89170-02C51
Toyota–89170-52B30
Toyota–89170-52D80
Toyota–89170-01010
Toyota–89170-01060
Toyota–89170-01100
Toyota–89170-02180
Toyota–89170-02190
Toyota–89170-02380
Toyota–89170-02491
Toyota–89170-02500
Toyota–89170-02760
Toyota–89170-04200
Toyota–89170-04340
Toyota–89170-04460
Toyota–89170-06200
Toyota–89170-06201
Toyota–89170-06242
Toyota–89170-08080
Toyota–89170-12070
Toyota–89170-12080
Toyota–89170-12580
Toyota–89170-13060
Toyota–89170-17050
Toyota–89170-17060
Toyota–89170-20150
Toyota–89170-21100
Toyota–89170-33490
Toyota–89170-33491
Toyota–89170-33510
Toyota–89170-35221
Toyota–89170-42170
Toyota–89170-42200
Toyota–89170-42201
Toyota–89170-42210
Toyota–89170-42250
Toyota–89170-47040
Toyota–89170-47070
Toyota–89170-48220
Toyota–89170-52730
Toyota–89170-60050
Toyota–89170-60051
Toyota–89170-60090
Toyota–89170-60130
Toyota–89170-60150
Toyota–89170-60330
Toyota–89170-60350
Toyota–89170-60380
Toyota–98820-ET10B
Toyota–98820-ZP12C
Volkswagen · 79 modules
VolkswagenBosch1S0959655B
VolkswagenBosch2H0959655B
VolkswagenBosch3D0909601F
VolkswagenBosch6R0959655C
VolkswagenBosch6R0959655E
VolkswagenBosch6R0959655J
VolkswagenBosch6R0959655L
VolkswagenBosch6R0959655M
VolkswagenBosch7E0959655A
VolkswagenBosch7L0959655
VolkswagenBosch7P0959655C
VolkswagenSiemens1C0909605A
VolkswagenSiemens1C0909605B
VolkswagenSiemens1C0909605C
VolkswagenSiemens1K0909605AB
VolkswagenSiemens1K0909605E
VolkswagenSiemens1K0909605F
VolkswagenSiemens5C0959655
VolkswagenSiemens5C0959655E
VolkswagenSiemens6Q0909605C
VolkswagenTRW3C0909605F
VolkswagenTRW3C0909605J
VolkswagenTRW3C0909605M
VolkswagenTRW5N0959655A
VolkswagenTRW5N0959655H
VolkswagenTRW5N0959655J
VolkswagenTRW5N0959655N
VolkswagenTRW5N0959655P
VolkswagenTRW5N0959655Q
VolkswagenTRW5N0959655R
VolkswagenTRW6Q0909601E
VolkswagenTRW6Q0909605AD
VolkswagenTRW6Q0909605R
VolkswagenTRW7N0959655C
Volkswagen–1C0909601
Volkswagen–1C0909605
Volkswagen–1C0909605F
Volkswagen–1C0909605K
Volkswagen–1J0909603
Volkswagen–1J0909608
Volkswagen–1J0909609
Volkswagen–1K0909605A
Volkswagen–1K0909605AE
Volkswagen–1K0909605C
Volkswagen–1K0909605D
Volkswagen–1K0909605H
Volkswagen–1K0909605K
Volkswagen–1K0909605M
Volkswagen–1K0909605N
Volkswagen–1K0909605P
Volkswagen–1K0909605R
Volkswagen–1K0909605T
Volkswagen–1K0909606A
Volkswagen–1Q0959655A
Volkswagen–1T0909605C
Volkswagen–1T0909605D
Volkswagen–3C0909605A
Volkswagen–3C0909605L
Volkswagen–3C8907801E
Volkswagen–4F0959655B
Volkswagen–5C0959655B
Volkswagen–5K0909655D
Volkswagen–5K0959655
Volkswagen–5N0959655AA
Volkswagen–6Q0909601
Volkswagen–6Q0909601F
Volkswagen–6Q0909605A
Volkswagen–6Q0909605AE
Volkswagen–6Q0909605AF
Volkswagen–6Q0909605AH
Volkswagen–6Q0909605AJ
Volkswagen–6Q0909605AL
Volkswagen–6Q0909605E
Volkswagen–6Q0909605H
Volkswagen–6Q0909605S
Volkswagen–6R0959655
Volkswagen–6R0959655K
Volkswagen–7E0959655B
Volkswagen–8K0959655
Volvo · 24 modules
VolvoBosch0285001254
VolvoBosch0285001447
VolvoBosch0285001456
VolvoBosch0285001655
VolvoBosch0285001656
VolvoBosch0285010708
VolvoBoschP31318619
VolvoBoschP31334542
VolvoContinental30773786
VolvoTemic8697679
VolvoTemic30724652
VolvoTemic30773787
VolvoTemic31334738
VolvoTemicF3T1A13ADK4
VolvoTemicP31288291
VolvoTemicP31295241
VolvoTemicP31313827
Volvo–30613048A
Volvo–30798509
Volvo–31295109
Volvo–31318792
Volvo–0285010943
Volvo–P31334279
Volvo–P31406254